Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Niesienie pomocy osobom znajdującym się w kryzysie psychicznym ze względu na: stan zdrowia, uzależnienie od alkoholu, środków psychoaktywnych, Internetu, sytuację materialną, status socjalny, problemy z pobieraniem nauki, pracą itp poprzez prowadzenie dyżurów telefonicznych, za pośrednictwem Internetu , kontakt osobisty. W Olsztyńskim Telefonie Zaufania "Anonimowy Przyjaciel" dyżury pełnione są całodobowo we wszystkie dni tygodnia również w niedziele i święta pod numerami 89 527 0000 i 89 19288.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję