Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest powoływanie i prowadzenie szkół i placówek oświatowych, podejmowanie działań zmierzających do zapewnienia prawidłowego ich funkcjonowania oraz upowszechnianie postaw zaangażowania i odpowiedzialności w środowiskach uczniowskich. Ponadto celem Stowarzyszenia jest propagowanie i edukacja na rzecz postaw proekologicznych, a także działalność pożytku publicznego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000049740
  • e-mail: ess.rumia@wp.pl
  • Adres: UL. KUJAWSKA 8 A, 84-232 RUMIA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję