Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

promocja wszelkich działań pro zdrowotnych, o tematyce cukrzycy, Działamy dla dzieci, osób starszych chorych na cukrzycę , wykonujemy badania wczesne wykrywanie cukrzycy w powiecie chrzanowskim, i województwie małopolskim wykonano 676 badań poziomu cukru we krwi, 200 badań cholesterolu ciśnienia u 100 osób. Zorganizowaliśmy pięć wycieczek krajoznawczo turystycznych do częstochowy, zakopanego, Pisarzowic, w Bieszczady i Torunia z tych wycieczek skorzystało 205 osób , dwa spotkania integracyjne w których uczestniczyło 85 osób zorganizowane zostały targi zdrowia były wykłady, degustcja zdrowej żywności , spotkania z firmami farmaceutycznymi, w tym przedsięwzięciu wzięło udział 100 osób, Przeszkolono 40 nauczycieli ze szkół i przedszkoli, w poradach w stowarzyszeniu wzięło 1050 osób, odbyły się dni seniora oraz spotkania integracyjne z członkami Akademią Seniora uczestniczyło 40 osób świetnie się bawili przy muzyce.Tematem spotkań w stowarzyszeniu są wykłady na temat cukrzycy, zdrowego odżywiania, samokontoli,

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000049577
  • e-mail: rsdchrzanow@op.pl
  • Telefon: 606874761
  • Adres: UL. SOKOŁA 24/112, 32-500 CHRZANÓW

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję