Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Pomoc osobom niepełnosprawnym w zakresie spraw osobistych, bytowych, a także pracowniczych, wynikających ze stosunku pracy i zatrudnienia przez osoby trzecie. Zrzeszanie osób niepełnosprawnych, prawnie i biologicznie i ich rodzin oraz osób działających na ich rzecz. Integrowanie środowisk osób niepełnosprawnych ze społecznością lokalną. Organizacja również wspiera działalność i współpracuje ze Środowiskowym Domem Samopomocy i Kołem Żarskim Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w działaniach na rzecz Hospicjum św. Brata Alberta i w zbiórkach żywności dla osób ubogich niepełnosprawnych i należących do ich otoczenia społecznego..

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000049566
  • e-mail: radosczycia.zary@wp.pl
  • Telefon: 728950190
  • Adres: UL. BOHATERÓW GETTA 19, 68-200 ŻARY

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję