Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Podstawowym celem stowarzyszenia jest działalność charytatywna na rzecz osób chorych i niepełnosprawnych, będących w ciężkiej sytuacji materialnej i zdrowotnej, poprzez:
1 ) Zapewnienie opieki medycznej i pielęgniarskiej osobom chorym, wymagającym stałej opieki.
2 ) Udzielenie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, oraz ich rodzinom.
3 ) Działalność ukierunkowana na zapobieganie wypadkom komunikacyjnym, rozwijanie i propagowanie inicjatyw pomocy na rzecz poszkodowanych, wspieranie organizacyjne i rzeczowe osób i podmiotów, które podejmują takie działania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję