Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez objęcie chorych programem leczenia, zachęcanie różnych osób do podejmowania zadań w charakterze wolontariuszy oraz tworzenie warunków dla ich działalności, konsultacje członków w zakresie leczenia chorych z zaproszonymi autorytetami naukowymi, informowanie w środkach masowego przekazu o działalności Stowarzyszenia i problemach związanych z różnymi dysfunkcjami lub innych chorobach rodzących zbliżone skutki biologiczne, psychologiczne i społeczne. Szukanie pomocy finansowej dla nabywania leków w kraju i zagranicą oraz realizacji programu leczenia, organizowanie różnych form rehabilitacji i wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych osób niepełnosprawnych z różnymi dysfunkcjami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję