Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Upowszechnianie kultury fizycznej i turystyki, podnoszenie sprawności fizycznej i polepszenie stanu zdrowia społeczności akademickiej,
2 . Rozwijanie sportu kwalifikowanego w środowisku akademickim.
3 . Podtrzymywanie tradycji narodowej, rozwój świadomości narodowej i obywatelskiej, a także wychowanie Członków Związku zgodnie z tradycjami AZS.
4 . Propagowanie aktywności i kształtowanie poczucia współodpowiedzialności za losy macierzystej organizacji, uczelni, szkoły i środowiska.
5 . Działanie na rzecz wyrównywania szans młodzieży z rodzin o trudnej sytuacji życiowej.
6 . Działanie na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijanie kontaktów i współpracy między społeczeństwami.
7 . Działanie na rzecz organizacji wolontariatu. 8 . Przeciwdziałanie patologiom społecznym, w szczególności narkomanii, alkoholizmowi, nikotynizmowi, zagrażającym środowisku młodzieży uczącej się.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję