Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest pomoc poprzez działania na rzecz osób w sytuacji kryzysowej, a w szczególności kobiet i dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym; ofiar przemocy, bezdomnych, bezrobotnych, uzależnionych, sierot, oraz wszystkich osób, które chcą poprawić, jakość swojego życia 0374 dzieci, młodzieży, seniorów, rodzin w zakresie ; rozwoju osobistego, zdrowia, ekologii, kultury, edukacji, sportu, bezpieczeństwa, integracji społecznej, oraz aktywności zawodowej .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję