Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Cele statutowe

Nasza strona www: www.marfan.org.pl

Cele statutowe
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieramy środowisko osób z rzadkimi genetycznie uwarunkowanymi schorzeniami tkanki łącznej - jak w zespole Marfana oraz innymi podobnymi zespołami chorobowymi. Popularyzujemy wiedzę o chorobach rzadkich tkanki łącznej uwarunkowanych genetycznie prowadzimy witrynę internetową www.marfan.pl . Prowadzimy w sposób ciągły działania wynikające z celów Statutowych mające nieść pomoc Podopiecznym, Członkom Stowarzyszenia oraz zainteresowanym. Prowadzimy Punkt Informacyjno - konsultacyjny dla osób poszukujących pomocy w leczeniu, rehabilitacji i oraz diagnostyce schorzeń genetycznych. Konsultacje telefoniczne, mailowe oraz w siedzibie Stowarzyszenia. Podejmowaliśmy interwencje w sprawach diagnozowania i leczenia i rehabilitacji Podopiecznych oraz zainteresowanych z dolegliwościami związanymi z zespołem Marfana.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję