Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Misją klubu sportowego LKS Pomowiec jest szkolenie dzieci i młodzieży oraz utrzymanie pełnoletnich członków organizacji w dobrej kondycji. Cele są realizowane przy udziale wykwalifikowanych instruktorów z wykorzystaniem lokalnej infrastruktury sportowej. Dla każdej grupy rozgrywkowej organizowane są okresy przygotowawcze oraz treningi. Poszczególne drużyny biorą udział w rozgrywkach ligowych. Nasi podopieczni niejednokrotnie są klasyfikowani na wysokich pozycjach zdobywając zespołowe oraz indywidualne wyróżnienia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję