Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 \) kultywowanie chóralnej muzyki sakralnej w ramach liturgii i podczas koncertów a przez to podnoszenie ogólnego poziomu kultury muzycznej, 2 ) edukacja na płaszczyźnie intelektualnej, emocjonalnej, duchowej i kulturowej członków Chóru, 3 ) reprezentowanie Tarnowa i Diecezji Tarnowskiej w kraju i za granicą w dziedzinie religijnej kultury muzycznej, 4 \) promowanie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, 5 \) organizowanie wypoczynku oraz warsztatów szkoleniowych dla chórzystów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję