Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie z działalnością statutową Fundacja będąc organizacją pożytku publicznego w minionym okresie sprawozdawczym realizowała cele związane z : - podnoszeniem poziomu wiedzy medycznej w zakresie neonatologii przez organizowanie szkoleń, kursów i seminariów, - pozyskiwaniem (zakup w całości lub w części) sprzętu, aparatury medycznej oraz materiałów niezbędnych służących celom diagnostycznym, terapeutycznym i naukowym w Oddziałach Noworodkowych, - wspieraniem badań naukowych z zakresu neonatologii i nauk pokrewnych, mających na celu promocję działań na rzecz ochrony zdrowia wcześniaków i noworodków, - nawiązywaniem i utrzymywaniem stosunków z zagranicznymi organizacjami branżowymi w celu zdobywania wiadomości i wymiany doświadczeń z zakresu neonatologii, - popieraniem i finansowaniem uczestnictwa w krajowych i zagranicznych szkoleniach lekarzy, studentów, pielęgniarek i pracowników w celu poszerzenia wiedzy i doświadczenia tych osób i podnoszenia poziomu opieki medycznej nad noworodkami i wcześniakami.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję