Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zgodnie z zapisami ze Statutu Stowarzyszenia główne cele działania to: 1 . Zapewnienie możliwości rozwoju osobistego i godnego życia osobom potrzebującym pomocy, w szczególności z powodu problemów związanych ze zdrowiem psychicznym i niepełnosprawnością. 2 . Pomoc w zakresie integracji i reintegracji zawodowej i społecznej osobom potrzebującym pomocy, w szczególności z powodu problemów związanych ze zdrowiem psychicznym i niepełnosprawnością. 3 . Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości usług świadczonych w ośrodkach wsparcia. 4 . Podejmowanie i organizowanie działań wyrównujących społeczne szanse osób marginalizowanych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję