Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

cele statutowe

Nasza strona www: www.muminki.manifo.pl

cele statutowe
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja letnich turnusów integracyjno - wypoczynkowy dla członków stowarzyszenia i osób niepełnosprawnych w Kaczorowie. Organizacja rodzinnych pobytów w Kaczorowie dla rodzin z osobami niepełnosprawnymi. W 2016r w okresie od 08 lipca do 24 lipca 2016r. przyjechały do Kaczorowa trzy rodziny z osobami niepełnosprawnymi na wakacyjny wypoczynek. Od 30.07.2016r. do 16.08.2016r. Stowarzyszenie zorganizowało turnus integracyjno - wypoczynkowy dla członków i osób niepełnosprawnych. Pod koniec turnusu t.j. 11 sierpnia przyjechała 11-to osobowa grupa osób niepełnosprawnych i opiekunów ze Stowarzyszenia "Arka" i wspólnie byliśmy jeszcze do 14 sierpnia 2016 r. W czasie turnusu posiłki przygotowywaliśmy sami. Turnus zakończył się 14 sierpnia 2016r. Grupa z "Arki" wyjechała 16.08.2016 r. Ponadto w okresie letnim, umożliwiono matce samotnie wychowującej dwoje dzieci pobyt w naszym domu w Kaczorowie, przygotowano trzy paczki dla osób niepełnosprawnych,których rodzice byli członkami Stowarzyszenia obecnie nie żyją.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję