Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Wydanie książek i innych publikacji. W trakcie roku zostało wydrukowanych wiele serii pocztówek poświęconych między innymi pomordowanym kapłanom, oraz błogosławionej Alicji Kotowskiej. Sfinansowaliśmy książki Mirosława Lademanna poświęcone Piaśnicy. Wydaliśmy także modlitewnik dla osób odwiedzających "Sanktuarium 0c173ogosławionej Męczennicy Alicji Kotowskiej i Towarzyszy". W roku sprawozdawczym wzięliśmy udział w uroczystościach państwowych i religijnych w Piaśnicy, Wejherowie, Krokowej, Pucku, Gdańsku, Gdyni. 01 marca braliśmy udział w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Wejherowie. Uczestniczyliśmy w uroczystościach 1050 rocznicy Chrztu Polski, uroczystościach związanych z "Rokiem Miłosierdzia". W związku z rokiem miłosierdzia w Piaśnicy wybudowana została Brama Miłosierdzia z bogatą symboliką. W związku z Światowymi Dniami Młodzieży obyły się spotkania z młodzieżą podczas których uczestnicy nawiedzili groby w Piaśnicy, wzięli udział w nabożeństwie i otrzymywali pamiątki.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000046041
  • e-mail: gosiasliwicka@wp.pl
  • Telefon: 886706567
  • Adres: UL. KOLBERGA 6B/22, 81-881 WEJHEROWO

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję