Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

CELEM DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA : 1 ) prowadzenie i wspomaganie funkcjonowania i rozwoju szkół katolickich i katolickich placówek oświatowych, wychowawczych lub opiekuńczych, dla których Stowarzyszenie jest organem prowadzącym, oraz troska o rozwój i wychowanie uczęszczającej do nich pełnosprawnej i niepełnosprawnej młodzieży i dzieci zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. 2 ) prowadzenie innej pozaszkolnej działalności edukacyjnej, formacyjnej, sportowej i kulturalnej, służącej rozwojowi dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli i dorosłych. 3 ) szerzenie kultury życia osobistego, rodzinnego i społecznego opartej na ewangelicznej, służebnej miłości i odpowiedzialności 4 ) troska o chrześcijańskie dziedzictwo kulturowe 5 ) kultywowanie, promocja i zachowanie dziedzictwa i idei, celów i zadań, realizowanych przez Towarzystwo Katolickiego Zakładu Sierot w Nowym Sączu. 6 ) wspieranie dzieci i młodzieży, w szczególności wychowawcze i opiekuńcze dzieci osieroconych pod względem biologicznym, społecznym lub psychologicznym, 7 ) promocja postaw i zaangażowania na rzecz szeroko rozumianej ochrony środowiska naturalnego oraz kulturowego, w tym promocji sztuki i zdrowia. 2 . Stowarzyszenie w swojej działalności odwołuje się do tradycji, dorobku i idei przyświecających działalności Towarzystwa Katolickiego Zakładu Sierot w Nowym Sączu w odniesieniu do sierot naturalnych, społecznych i psychologicznych, ze szczególnym akcentem na wychowanie, wykształcenie oraz troskę o spuściznę historyczną po Towarzystwie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję