Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Szkolenia oraz kursy dla zawodników i trenerów klubu. 2 . Uczestnictwo w zawodach i zajęciach sportowych zawodników. 3 . Współpraca z organizacjami o podobnym profilu poprzez udział w turniejach,sparingach, meczach i rozgrywkach ligowych. 4 . Prace treningowe, turnieje oraz rywalizacje wśród młodzieży z naszego miasta i gminy. 5 . Popularyzacja sportu w piłce nożnej. 6 . Zawiązywanie więzi międzyludzkich i integracja członków stowarzyszenia. 7 . Pozyskiwanie środków oraz funduszy na bieżącą działalność klubu sportowego.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000045859
  • e-mail: zbyszektomik@wp.pl
  • Adres: UL. CHOPINA 12/10, 47-224 KĘDZIERZYN-KOŹLE

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję