Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca Beskid wspierało Zespół w zakresie: promocji folkloru polskiego ze szczególnym uwzględnieniem folkloru ziemi żywieckiej, dofinansowania zakupu oraz renowacji strojów ludowych, w których zespół występuje, podtrzymania zanikających tradycji i obyczajów ludowych różnych regionów Polski. Dzięki środkom Stowarzyszenia najaktywniejsi członkowie Zespołu wzięli udział w szkoleniach i warsztatach tanecznych oraz wokalnych doskonalących ich umiejętności. Stowarzyszenie pomaga w organizacji oraz promocji koncertów zespołu, które zwykle mają bardzo liczną widownię.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję