Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Organizacja wypoczynku turystyczno- krajoznawczego: - wiosenny rajd pieszy 17 kwietnia - wycieczka objazdowa autokarowa po powiecie działdowskim 26 czerwca / 40 osób/ - rajd pieszy grunwaldzki w dniu 9 lipca na trasie Grunwald - Leszcz - spływ kajakowy po Nidzie -Działdówce w dniu 6 sierpnia z udziałem 38 osób - spacer po Działdowie i zwiedzanie zamku 8 i 11 sierpnia - rajd rowerowy wokół Działdowa 9 sierpnia - rajd pieszy 10 sierpnia wokół Działdowa - rajd pieszy "Po Złoty Liść jesieni” na terenie gminy Rybno szlakiem Ks. dr. Franciszka Lissa 24 września wspólnie ze SPGR - rajd pieszy do rezerwatu "Piekiełko"z okazji Święta Niepodległości 12 listopada - przyjęcie grupy przewodników PTTK z Elbląga 8 października - współpraca z przedstawicielami Sławkowa w ramach przygotowań do jubileuszu wsi - udział dr. Piotra Bystrzyckiego, Mariana Odachowskiego i Franciszka Skibickiego w pracach Rady Muzeum IMPK

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję