Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Wszechstronne wspieranie finansowe i rzeczowe placówek zajmujących się leczeniem, opieką rehabilitacją oraz badaniem z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej i oparzeń, chorób nowotworowych i innych działów chirurgii 20e80, Działalność zmierzająca do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wyszkolenia personelu medycznego związanego z leczeniem i opieka nad chorymi oparzonymi, onkologicznymi oraz wymagającymi innych specjalistycznych zabiegów chirurgicznych i rekonstrukcyjnych 30e80. Wspieranie badań naukowych mających na celu wprowadzenie nowych metod leczniczych w medycynie.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję