Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Miłośników Egiptu "Herhor" organizowało spotkania popularnonaukowe dla członków i sympatyków w kawiarni podróżników "Południk Zero" w Warszawie, np. 4 stycznia 2016 roku spotkanie poświęcono sprawozdaniu z ostatniego sezonu archeologicznej Misji Skalnej w Deir el-Bahari w Egipcie. 7 marca 2016 r. tematem spotkania były egipskie sarkofagi, 4 kwietnia 2016 r. tematem były elementy egipskie w chrześcijaństwie, a 6 czerwca 2016 r. spotkanie poświęcono egipskim papirusom. Ponadto wykłady i prelekcje były wygłaszane przez różnych członków Stowarzyszenia.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję