Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Realizacja zadania publicznego z zakresu wspierania działań na rzecz osób niepełnosprawnych, w tym przewlekle chorych, poprzez integrację z otoczeniem i aktywizację społeczną; zadanie współfinansowane z budżetu miasta Katowice pt. ”Wieloprofilowa pomoc kobietom w różnych okresach leczenia nowotworu piersi”. Prowadzenie rehabilitacji osób po leczeniu nowotworu piersi \(osób niepełnosprawnych, które zgłosiły się z powodu zagrożenia lub wystąpienia zastoju chłonki) w celu ułatwienia im powrotu do pracy zawodowej i życia rodzinnego, w tym: kompleksowa terapia obrzęku limfatycznego będącego najczęstszą przyczyną niepełnosprawności oraz profilaktyka, nauka dbania o kończynę po stronie operowanej. Zakres terapii był ustalany po specjalistycznej konsultacji fizjoterapeuty.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję