Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie Niepublicznego Gimnazjum im. Ks. p.Wawrzyniaka w Golinie, które umożliwia dzieciom i młodzieży z Goliny i okolicznych miejscowości do kontynuowania nauki po szkole podstawowej. Szkoła posiada wykwalifikowana kadrę nauczycielską, która oprócz godzin dydaktycznych ma możliwość prowadzenia zajęć pozalekcyjnych podczas których młodzież ma okazję poszerzyć swoją wiedzę z różnych dziedzin nauki. Gimnazjum posiada nowoczesny sprzęt i pomoce dydaktyczne pozwalające na prowadzenie lekcji oraz uzyskanie przez uczniów dobrych wyników w nauce

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję