Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie prowadzi działalność statutową nieodpłatnie. Przedmiotem tej działalności jest rozwijanie różnorodnych form wychowania fizycznego i sportu, w szczególności piłki nożnej wśród społeczności na terenie objętym działalnością, w szczególności wieś Grabik w Gminie Żary, województwo lubuskie. W 2016 roku stowarzyszenie prowadziło drużynę SENIORÓW uczestniczącą w rozgrywkach piłki nożnej, klasy B . Rozgrywki były prowadzone w oparciu o harmonogram LZPN Podokręgu Żarskiego. W sumie rozegrano 22 meczy w tym mecze sparingowe. Drużyna wzięła udział w rozgrywkach o Puchar Wójta Gminy Żary. W sezonach rozgrywkowych były prowadzone treningi 2 razy w tygodniu po 2 godziny. W 2016 roku prowadzona była również drużyna juniorska, która była zgłoszona do rozgrywek w LZPN. Na rzecz drużyny juniorskiej przez cały rok były prowadzone również treningi 2 razy w tygodniu po 1,5 godziny. Dla drużyny juniorów pozyskano dodatkowe środki z MSiT w ramach programu KLUB 2016 II nabór. Pozyskane środki pozwoliły na z organizowanie dodatkowych szkoleń dla drużyny juniorów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję