Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

• prowadzono systematyczną całoroczną rehabilitację ruchową na sali gimnastycznej, w każdy wtorek po 1 godzinie, - osobno prowadzona była rehabilitacja domowa u 9 osób, zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu i trwały 1 godzinę, • w dniach od 27.05 - 29.05 . 2016 został zorganizowany dla członków i ich rodzin, 3 - dniowy wyjazd rehabilitacyjno — integracyjny, spotkanie odbyło się na Dębcu Nowym, udział wzięło 80 osób - 11-25 czerwca pobyt na turnusie rehabilitacyjnym w Sarbinowie, - 13-20 sierpnia wyjazd rekreacyjno-turystyczny w Bieszczady \( 43 osoby\) -od 09 września wyjazd rekreacyjno turystyczny do ośrodka Wodnik ( 46 osób\).

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję