Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem statutowym Stowarzyszenia jest prowadzenie, wypływającej z ewangelicznego przykazania miłości, opieki hospicyjnej przez którą rozumie się: 1 . obejmowanie opieką osób chorych w wymiarze somatycznym i psychiczno-duchowym aby mogły jak najpełniej przeżyć terminalny okres choroby, głównie nowotworowej. 2 . obejmowanie opieką i pomocą rodziny chorego i towarzyszenie jej w okresie żałoby. Opieka świadczona jest obywatelom polskim i cudzoziemcom przebywającym na terenie Polski, z poszanowaniem godności ludzkiej, bez względu na wyznanie, światopogląd, rasę, narodowość i przekonania.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję