Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia.

W roku 2019 zbieramy środki finansowe na remont i adaptację budynków Stowarzyszenia.
Dzięki pozyskanym funduszom Koło Stowarzyszenia będzie mogło znacznie powiększyć przestrzeń lokalową placówek w których dzieci, młodzież, osoby dorosłe niepełnosprawne intelektualnie ze sprzężeniami objęte są specjalistyczną edukacją, terapią i rehabilitacją. Obecnie jest to 161 osób: 55 uczniów i wychowanków oraz 36 dzieci uczęszczają na zajęcia w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym, 52 uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, 18 uczestników Świetlicy Rewalidacyjno - Rehabilitacyjnej.
W 2019 roku szczególnie ważne jest wyremontowanie i adaptacja nowo otrzymanego budynku przy ul. Gen. Orlicz Dreszera 10.
Państwa 1 % przybliża Stowarzyszenie do stworzenia lepszych, godnych warunków edukacji i terapii.

Nasza strona www: www.zamosc.psouu.org.pl

Dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia.
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Celem Stowarzyszenia jest działanie na rzecz wyrównywania szans osób z niepełnosprawnością intelektualną, tworzenie warunków przestrzegania wobec nich praw człowieka, prowadzenia ich ku aktywnemu uczestnictwu w życiu społecznym, działanie na rzecz ochrony ich zdrowia oraz wspieranie ich rodzin. \(art. 4 Statutu\)

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję