Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Uczestnictwo w zbiórkach żywności, otrzymane owoce i warzywa przekazaliśmy potrzebującym. Przygotowywanie podwieczorków i drugich śniadań. Pomoc rzeczowa i niematerialna rodzicom z dziećmi niepełnosprawnymi \(4 rodziny\). Organizacja atrakcyjnych i bezpiecznych wakacji zimowych i letnich, uroczystości takich jak mikołajk dla 50tki z ulicy, ubieranie choinki, wigilia, zajączek, powitanie i pożegnanie wakacji. Indywidualne poradnictwo psychologiczno- pedagogiczne i rozwiązywanie problemów podopiecznych.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję