Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Nasza strona www: pelna-zycia.pl


Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Wspieramy rodziny w opiece nad osobą przewlekle chorą - przejmujemy za nich opiekę, pomagamy ją zorganizować i odnaleźć się w gąszczu przepisów i możliwości uzyskania pomocy.

Walczymy na co dzień o jak najlepsze funkcjonowanie dzieci z niepełnosprawnością, dążymy do jak najlepszego przygotowania ich do samodzielnego działania i do poprawy jakości ich życia.

Jak wykorzystamy 1%
1. Sfinansujemy codzienne zajęcia terapeutyczne takie jak: fizjoterapia, hipoterapia, psychoterapia, trening społeczny w parach, arteterapia, włączanie społeczne dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością.

2. Zrealizujemy projekty skierowane do rodzin z osobą przewlekle chorą - opieka odciążeniowa, kompleksowe wsparcie osoby niesamodzielnej - wymagającej pomocy w podstawowych czynnościach oraz opiekuna rodzinnego (psycholog, lekarz, fizjoterapia, pielęgniarka - w miejscu zamieszkania)

3. Dokończymy remont zabytkowego Fortu Sidzina przy ul. Kozienickiej w Krakowie i dostosujemy go do potrzeb osób z niepełnosprawnością - winda, bezbarierowe łazienki, sala edukacyjno-widowiskowa. To będzie wzorcowe miejsce do prowadzenia nowoczesnych terapii, przestrzeń do prób i spektakli Integracyjnej Grupy Teatralnej Kucyki, działającej od 2003 r., mającej na koncie ponad 40 teatralnych premier i wielokrotnie nagradzanej w Przeglądach Twórczości Osób Niepełnosprawnych o "Buławę Lajkonika". Otaczający Fort Sidzina park z zabytkową zielenią forteczną udostępnimy mieszkańcom Krakowa, tworząc dla nich przestrzeń do spotkań i odpoczynku.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję