Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Główne działania podjęte przez Towarzystwo Przyjaciół Praszki to pielęgnowanie lokalnych tradycji, propagowanie lokalnego patriotyzmu, współpraca z innymi organizacjami pozarządowymi. Aktywny udział w corocznymkiermaszu wielkanocnym i bożonarodzeniowym, spotkania z członkami Koła Opolskich Genealogów, udział w corocznej imprezie organizowanej przez MGOKiS Praszka - Sztama 2016. Udział w corocznych obchodach Dni Praszki oraz w uroczystości przyznania zasłużonym społecznikom z Praszki nagrody burmistrza - Praszkowski Koziołek. Zorganizowanie jubileuszu 25 - lecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Praszki, współpraca ze Stowarzyszeniem Rodzin Abstynenckich "Nasza Szansa"w ramach VIII Powiatowego Otwartego Konkursu Poezji - "Spotkanie z poezją". Udział w corocznej imprezie plenerowej - Praszkowskiej Biesiadzie Świętojańskiej, udział w konkursie na najładniejszy wianek świętojański,, udział w plenerowej imprezie - Gminnym Dniu Seniora. Udział w spotkaniu ph. "Inicjatywa i działanie organizacji ppozarządowych a rzeczywistość", które odbyło się w Środowiskowym Domu Samopomocy w Ganie. Udział w plenerowej imprezie - II Przedmojskiej Rewii Orkiestr Dętych. Coroczny udział członków stowarzyszenia w obchodach Święta Niepodległosci, w Festiwalu pieśni Patriotycznej - o puchar Starosty Oleskiego. Udział w 3. Praszkowskich Spotkaniach z Historią Rodziny zorganizowanych przez Stowarzyszenie Opolskich Genealogów oraz Muzeum w Praszce. Uczestniczyliśmy także w wielu spotkaniach z młodzieżą pielgrzymującą na Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Krakowie. Mieszkańcy Praszki, także członkowie TPP gościli młodzież pielgrzymującą w swoich domach. Byli to goście z różnych państw, także z partnerskiego miasta Mutterstadt w Niemczech.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000042753
  • e-mail: g-soltysiak@wp.pl
  • Telefon: 343591862
  • Adres: UL. MICKIEWICZA 8A, 46-320 PRASZKA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję