Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Przedmiotem nieodpłatanej działalności statutowej Stowarzyszenia Zespołu Pieśni i Tańca Lasowiacy zgodnie z wpisem do KRS jest 91.33.Z czyli prowadzenie dziecięcego, młodzieżowego i dorosłego zespołu pieśni i tańca ludowego, organizowanie i udział w ogólnopolskich festiwalach i koncertach folklorystycznych w kraju oraz poza granicami kraju, promocja kultury i tradycji regionu lasowiackiego oraz innych regionów Polski a także ochrona dóbr kultury materialnej poprzez wyrób i prezentację kostiumów, ubiorów ludowych i narodowego rękodzieła artystycznego.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję