Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie pomagało kobietom i mężczyznom poprzez indywidualne spotkania i ustalenia listy potrzeb i hierarchii ważności w zgłaszanych potrzebach życiowych w nierównym traktowaniu kobiet i mężczyzn . W zalezności od potrzeb organizowało pomoc ekspercką zwłaszcza konsultacje psychologiczne by uświadomić osobom z poczuciem krzywdy nie tylko sferę różnic emocjonalnych ale też kulturowych. Stowarzyszenie organizowało wyjazdy na spotkania w tematyce równościowej organizowane przez inne środowiska równościowe ( Warszawa). W zależności od oczekiwań organizowało doradztwo i w sprawach postępowania przed organami publicznymi oraz wizyty studyjne

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję