Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Propagowanie zdrowego trybu życia które w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotnym tematem, edukacja w zakresie samokontroli diabetologicznej „wiesz więcej -żyje Ci się łatwiej"współpraca z producentami i dostawcami sprzętu leczniczego dla diabetyków , edukacja w zakresie samokontroli i wiedzy diabetologicznej, organizowanie turnusów rehabilitacyjno – szkoleniowych, uroczystości jubileuszowych. Ponadto Polskie Stowarzyszenie Diabetyków z siedzibą w 09 -400 Płock przy ulicy Gałczyńskiego 12 propaguje poprawę warunków życiowych i zdrowotnych osób borykających się z choroba cukrzycy, udziela chorym pomocy materialnej i dostarcza niezbędny sprzęt. Głównymi działaniami organizacji Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków jest również Organizowanie i prowadzenie szkoleń wśród osób chorych na cukrzyce jak i również osób zdrowych w tym rodzin, przyjaciół, krewnych itp. poprzez rozpowszechnianie fachowej i niezwykle pomocnej literatury jak i pism związanych z tą podstępną chorobą jaką jest cukrzyca i jej odmianami. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków wspiera również swoich podopiecznych dobrym słowem , w celu poprawy ich samopoczucia np. organizowane są róznego rodzaju7 wieczorki taneczne, spotkania integracyjne na których chorzy mogą wymieniać swoje spostrzeżenia na temat cukrzycy

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję