Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

KLUB SPORTOWY "SOSNOWIANKA"JAKO ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO REALIZUJE ZADANIA POLEGAJĄCE NA UPOWSZECHNIANIU I ROZWOJU SPORTU I KULTURY FIZYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY NA TERENIE GMINY KALWARIA ZEBRZYDOWSKA, A W SZCZEGÓLNOŚCI SOŁECTWA STANISŁAW DOLNY POPRZEZ: 1 ) ORGANIZACJĘ ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH I ZAJĘĆ W ZAKRESIE SPORTU I REKREACJI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2 \)ORGANIZOWANIE ZAWODÓW I IMPREZ SPORTOWYCH, 3 \)PROPAGOWANIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLENIOWEJ WYCHOWAWCZEJ I PROPAGANDOWEJ.DRUŻYN Y BRAŁY UDZIAŁ W ROZGRYWKACH PROWADZONYCH PRZEZ PPN W WADOWICACH ORAZ MAŁOPOLSKI ZPN W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH -SENIORZY IV LIGA -TRAMPKARZE(JESIEŃ 2016 \) -MŁODZIKI -ORLIKI \(WIOSNA 2016 \) NA WŁASNYM OBIEKCIE ORGANIZOWANO MECZE W RAMACH PROWADZONYCH ROZGRYWEK ORAZ ORGANIZOWANO WYJAZDY NA MECZE W INNYCH MIEJSCOWOŚCIACH. DRUŻYNA SENIORÓW

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję