Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Sprawozdanie sportowe Tarnobrzeskiego Klubu Szachowego za 2016 r. Zawodnicy klubu brali udział w rozgrywkach indywidualnych i drużynowych. W rozgrywkach III Ligi Podkarpackiej Seniorów drużyna zajęła 5 miejsce na 10 drużyn. W rozgrywkach 3 Ligi Podkarpackiej Juniorów drużyna zajęła 12 miejsce na 12 drużyn. W rozgrywkach Drużynowych Woj. Podkarpackiego Amatorów do 3 kategorii nasza drużyna zajęła 4 miejsce na 12 drużyn. Wyniki indywidualne przedstawiono poniżej: 1 . W dniu 16 stycznia w

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję