Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Prowadzenie Społecznej Szkoły Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Lubartowie 2 . Prowadzenie ogniska umuzykalniającego dla dzieci i młodzieży. 3 .Współpracę i współdziałanie z władzami samorządowymi, instytucjami, szkołami i placówkami kultury. 4 . Prowadzenie imprez kulturalnych oraz działań dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Organizacja koncertów, festiwali, audycji. - IV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kameralnej SEMPRE, - Audycje muzyczne dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych i przedszkoli - Kulturalna Wiosna - widowisko muzyczno - plastyczne, - 0c16fiżej muzyki - koncerty dla seniorów.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję