Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU ENDOKRYNOLOGII W GDAŃSKU DZIAŁA NA TERENIE GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KLINICE ENDOKRYNOLOGII I CHORÓB WEWNĘTRZNYCH. DO GŁÓWNYCH ZADAŃ ROKU 2016 , PODJĘTYCH PRZEZ STOWARZYSZENIE NALEŻY ZALICZYĆ WSPIERANIE NOWOCZESNYCH TECHNIK DIAGNOZOWANIA W ENDOKRYNOLOGII, WSPIERANIE BADAŃ NAUKOWYCH POMAGAJĄCYCH SZYBKO I BEZ0c042ĘDNIE OKREŚLIĆ RODZAJ SCHORZENIA ENDOKRYNOLOGICZNEGO LUB WEWNĘTRZNEGO. W TYM CELU STOWARZYSZENIE ZAKUPIŁO NOWOCZESNY ULTRASONOGRAF, KTÓRY ZOSTAŁ SPRAWDZONY TECHNICZNIE I POSIADA NIEZBĘDNE ATESTY. PONADTO PRZESZKOLONO PERSONEL MEDYCZNY CELEM WŁAŚCIWEJ OBSŁUGI WYŻEJ WYMIENIONEGO URZĄDZENIA.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję