Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Ochrona jednej z dzielnic Bielska-Białej - Cygańskiego Lasu. Prowadzenie zajęć edukacyjnych i wycieczek. Zrealizowanie 6 wycieczek edukacyjnych dla mieszkańców Bielska-Białej oraz 4 wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży Bielska-Białej. Organizowanie wystaw, wydawanie publikacji. Występowanie w celu ochrony zabytków i krajobrazu kulturowego do różnych instytucji. Tworzenie wystaw, w tym stałej "Tradycje edukacyjne Cygańskiego Lasu". Wystawa prezentuje na zdjęciach i dokumentach różne momenty w historii edukacji Mikuszowic Śląskich i Olszówki Dolnej. Publikacja „Tradycje edukacyjne Cygańskiego Lasu” przedstawia w sposób skrótowy historie edukacyjne Cygańskiego Lasu i jest ściśle związana z wystawą.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję