Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Dożywianie dzieci i i młodzieży, dofinansowanie wyjazdów na wycieczki szkolne. Dofinansowanie wyjazdu na zieloną szkołę dzieci i młodzieży z rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej. Dofinansowanie przewozu dzieci i młodzieży z Publicznego Gimnazjum. Przygotowanie i rozdanie paczek świątecznych dla dzieci i młodzieży objętej pomocą Fundacji Dzieci Pienin. Dofinansowanie do zakupu podręczników szkolnych dla najbardziej potrzebujących uczniów w szkołach z terenu gminy Krościenko nad Dunajcem.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję