Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

ROZDZIAŁ II Cele działania i sposób ich realizacji § 6 Celem Klubu jest rozwijanie i organizacja powszechnej kultury fizycznej, sportu, rehabilitacji, turystyki i czynnego wypoczynku w środowisku osób niepełnosprawnych. $ 7 Klub realizuje swoje cele w szczególności poprzez: 1 . umożliwienie zainteresowanym zrzeszenia się w klubie oraz korzystanie w pierwszej kolejności ze wszystkich form jego działalności , 2 . objęcie swoją działalnością wszystkie osoby niepełnosprawne ze schorzeniami narządu wzroku. 3 . upowszechnianie kultury fizycznej, sportu i turystyki w środowisku osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządu wzroku, 4 . organizowanie imprez w zakresie kultury fizycznej, sportu, turystyki, rehabilitacji i czynnego wypoczynku , 5 . opieka nad wybijającymi się sportowcami i powoływanie kadry sportowej środowiska. 6 . nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów sportowych , 7 . współdziałanie z organizacjami i instytucjami państwowymi o podobnym profilu działania. 8 . prowadzenie działalności wydawniczej wynikającej z celów statutowych , 9 . organizowanie i opieka nad urządzeniami sportowymi i turystycznymi , 10 . prowadzenie działalności gospodarczej w różnych formach organizacyjnych, określonych przez akty prawne dotyczące tego typu klubów.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000040588
  • e-mail: morenailawa@wp.pl
  • Telefon: 512916994
  • Adres: UL. SIENKIEWICZA 1A/7, 14-200 IŁAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję