Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Zorganizowanie Sympozjum PUŁAWY-CHEMIA-SZTUKA 2016 - nawiązującego do wydarzenia artystyczno- naukowego sprzed pięćdziesięciu lat. W ramach imprezy uczestnicy wysłuchali wykładów na temat sztuki nowoczesnej i jej społecznej percepcji, uczestniczyli w wystawie malarstwa nowoczesnego, w wystawach fotograficznych, performance - plenerowej instalacji świetlnej i koncercie muzyki etnicznej. W sympozjum uczestniczyli artyści z ośrodków artystycznych (ASP) z całej Polski, jak również zagranicy. Odbiorcami sympozjum byli mieszkańcy miasta i regionu, a echa medialne objęły cały kraj. Imprezą kulturalną była również kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Organowego Puławy 2016 .

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję