Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja prowadziła akcję mającą na celu zainteresowanie głównie młodzieży szkolnej kulturą świata antycznego oraz językiem łacińskim. Członkowie fundacji udawali się do szkół z prelekcjami na temat świata starożytnego. Uczestniczyli w konkursach mitologicznych jako członkowie jury. Udzielali wywiadów radiowych. Najważniejszą imprezą zorganizowaną przy udziale Fundacji były 00790079V. Opolskie Dni Kultury Antycznej zorganizowane w ramach cyklicznych spotkań Cultura Animi na Uniwersytecie Opolskim. W spotkaniach wzięli udział mieszkańcy miasta Opola oraz uczniowie gimnazjów. Zorganizowano Dzień Języka Łacińskiego. Członkowie Fundacji będący latynistami odbywali dyżury, w czasie których udzielali mieszkańcom Opola oraz województwa pomocy przy odczytywaniu rodzinnych dokumentów zapisanych w języku łacińskim (np. metryk) oraz przekładali je na język polski. Fundacja przygotowała nieodpłatnie do druku wydanie w języku łacińskim przekładu z języka niemieckiego dzieła Janosch

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję