Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

- pomoc osobom niepełnosprawnym oraz instytucjom w rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz rehabilitacja tych osób; - upowszechnianie rehabilitacji poprzez muzykę i zajęcia manualne; - organizowanie imprez artystycznych z udziałem osób niepełnosprawnych; - organizowanie szkoleń i spotkań dydaktycznych; - upowszechnianie nowych i nowatorskich sposobów rehabilitacji; - tworzenie baz wypoczynkowych dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów; - propagowanie i upowszechnianie wiedzy o niepełnosprawnych w mediach i prowadzenie własnej działalności medialnej; - pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską; - pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi; - pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych; - pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych; - pomoc społeczna z zakwaterowaniem i bez zakwaterowania; - opieka dzienna nad dziećmi; - organizowanie imprez artystycznych, rozrywkowych i rekreacyjnych; - prowadzenie działalności fizjoterapeutycznej, paramedycznej, psychologicznej i psychoterapeutycznej.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję