Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

1 . Działalność w zakresie kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji. 2 . Objęcie swoją działalnością jak najszerszego kręgu młodzieży i osób dorosłych z miasta Makowa Podhalańskiego i jego okolic i zapewnienie im warunków do prawidłowego rozwoju fizycznego. 3 . Zapewnienie na miarę swoich możliwości pomocy członkom klubu w zakresie uprawiania kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji fizycznej. 4 . Rozwijanie współpracy z innymi klubami sportowymi oraz organizacjami kultury fizycznej i turystyki na terenie kraju i poza granicami kraju.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję