Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

TOWARZYSTWO SPORTOWE OPATRUNKI JEST DOBROWOLNYM ZRZESZENIEM OSÓ0c355 KTÓRE ZA CEL DZIAŁANIA STAWIAJĄ SOBIE: 1 . NIEODPŁATNE ORAZ ODPŁATNE UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU WŚRÓD DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓ0011 DOROSŁYCH, 2 . ODPŁATNE WYPOŻYCZENIE I DZIERŻAWA SPRZĘTU REKREACYJNEGO I SPORTOWEGO, 3 . POPULARYZOWANIE RUCHU NA SWIEŻYM POWIETRZU ORAZ KRZEWIENIE ZAMIŁOWANIA DO UPRAWINAI RÓŻNYCH FORM WYPOCZYNKU, 4 . ORGANIZOWANIE DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ I TOWARZYSKIEJ Z UDZIAŁEM CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA I ICH RODZIN

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję