Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja " Chirurgia Świebodzin" mieszcząca się przy Szpitalu Nowy Szpital w Świebodzinie ul. Młyńska 6 , ma na celu organizowanie i finansowanie zakupu leków oraz specjalistycznego sprzętu medycznego do prawidłowej diagnostyki lekarskiej, jak również specjalistyczny sprzęt do pracy na bloku operacyjnym, które ratują życie chorego.W roku sprawozdawczym fundacja zakupiła dla Oddziału -0c16fok operacyjny instrumenty medyczne szt, 2 tj. o nazwie Bi Clamp 15 cm. i drugi Bi Clamp 27 cm.Dla prawidłowego funkcjonowania działalności fundacji i prowadzenia prawidłowej księgowości zakupiła INFOR - tj. FK - Platforma Księgowych i Kadrowych, która ma na celu dostęp do aktów prawnych . Dostęp do powyższej platformy korzysta również zarząd Fundacji , ponieważ są przepisy prawne , jak również akty prawne. księgowość korzysta z dokumentów dotyczących prowadzenia sprawozdawczości księgowe i korzystania z różnych pomocnych druków.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000039539
  • e-mail: b.raczkiewicz@wp.pl
  • Telefon: 609727809
  • Adres: UL. MŁYŃSKA 6, 66 - 200 ŚWIEBODZIN

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję