Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Popularyzacja sportu na terenie gminy, rozwój dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. Działalność na rzecz rozwoju fizycznego dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowanie spotkań nt. zdrowego odżywiania się, udzielania pierwszej pomocy. Podnoszenie poziomu wyszkolenia sportowego, przygotowanie reprezentantów gminy do corocznych imprez sportowych, zapoznanie z zasadami gry w piłkę nożną, zasadami organizacji drużyny sportowej, z zasadami zachowania na boisku sportowym, zasadami działania stowarzyszeń kultury fizycznej. Stowarzyszenie zapewniało wyposażenie w sprzęt i stroje sportowe oraz transport na rozgrywki sportowe, promowało sport, zdrowy styl życia, zasady sportowego zachowania fair - play w środowisku wiejskim. Stowarzyszenie wymieniało się doświadczeniami i wiedzą w pozyskiwaniu środków finansowych na działalność statutową, brało udział w konsultowaniu aktów prawa miejscowego, informowało o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000039172
  • e-mail: mkras1@op.pl
  • Adres: UL. WITOSA 4, 33-180 GROMNIK

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję