Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

A/POMOC RZECZOWA I FINANSOWA, RODZINOM I OSOBOM W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ, W PRZYPADKU INDYWIDUALNYCH ZDARZEŃ LOSOWYCH, DŁUGOTRWAŁEJ CHOROBY, BEZROBOCIA, BEZDOMNOŚCI I UBÓSTWA 0c36cPOMOC I PORADNICTWO PRAWNE W UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ INSTYTUCJONALNYCH, DLA WYRÓWNANIA SZANS TYCH RODZIN I OSÓB, C-PRZECIWDZIAŁANIE UZALEŻNIENIOM I PATOLOGIOM SPOŁECZNYM, D-POMOC MEDYCZNA, PIELĘGNIARSKA I OPIEKUŃCZA OSOBOM CHORYM, NIEPEŁNOSPRAWNYM, ORAZ OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA, E-POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA OSÓ0011 W WIEKU EMERYTALNYM.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję