Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

DWUKROTNIE ZGODNIE Z TRADYCJĄ SPOTKALI SIĘ CZŁONKOWIE WTŻ Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY W RESTAURACJI NEPTUN W WARSZAWIE. TAKŻE TAM ODBYŁ SIĘ BAL KARNAWAŁOWY ZORGANIZOWANY DLA CZŁONKÓW KLU0c068, SPOTKANIA ORGANIZOWANE W RESTAURACJI NEPTUN SĄ STAŁĄ POZYCJĄ W KALENDARZU IMPREZ WTŻ I MAJĄ OGROMNE ZNACZENIE INTEGRACYJNE CZYNIĄC Z NAS JEDNĄ WIELKĄ RODZINĘ. PRZECHODZĄC DO ŻEGLARSTWA TO SEZON ŻEGLARSKI ROZPOCZĘLIŚMY MAJOWĄ IMPREZĄ O NAZWIE POWITANIE NADCHODZĄCEGO LATA A ZAKOŃCZYLIŚMY W ZORGANIZOWALIŚMY 3 IMPREZY REGATOWE. ZAKOŃCZENIEM KAŻDEJ Z NICH BYŁO ROZDANIE NAGRÓD I PUCHARÓW W IMPREZIE TOWARZYSKIEJ PRZY GRILLU.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038835
  • e-mail: grojec@niemiec.pl
  • Telefon: 486278041
  • Adres: UL. KRÓLOWEJ ALDONY 10/10, 03-928 WARSZAWA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję