Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Prowadzenie szkolenia sportowego , w tym zwłaszcza szklenia sportowego dzieci i młodzieży z terenu gminy Zakliczyn i powiatu tarnowskiego. Organizacja zawodów sportowych dla drużyn piłkarskich zarejestrowanych w związku piłki nożnej oraz dla drużyn niezrzeszonych . Organizacja czasu wolnego dla mieszkańców , w tym zwłaszcza dla mieszkańców gminy Zakliczyn. Organizacja festynów , pikników, zawodów dla okolicznych miejscowości z ternu gminy Zakliczyn... Udział w rozgrywkach sportowych -piłka nożna na szczeblu podokręgu tarnowskiego Zapobieganie patologiom społecznym , zawłaszcza wśród dzieci młodzieży. Organizacja zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zakliczyn i powiatu tarnowskiego. Utrzymanie obiektów sportowych oddanych w zarząd Klubowi , troska o dalszy rozwój bazy sportowej w rejonie działania Klubu. Zakup i troska o sprzęt sportowy służący zawodnikom i mieszkańcom do organizacji zwodów i zajęć rekreacyjno-sportowych. Gromadzenie środków finansowych na działalność sportową z dotacji, darowizn, odpisów podatkowych 1 % . Promocja sportu i aktywności sportowej .Promocja gminy Zakliczyn i jej instytucji, zwłaszcza działających na rzecz rozwoju sportu. Współpraca z instytucjami i organizacjami pozarządowymi z ternu gmina Zakliczyn , zwłaszcza w dziedzinie rozwoju sportu.

Dane naszego OPP:

  • KRS: 0000038748
  • e-mail: bogalx@interia.pl
  • Telefon: 788751412
  • Adres: UL. ZAKLICZYN, 32-842 PALEŚNICA

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję